O nas

ObrazekPortal olekach.pl to pierwszy w polskim internecie, niezależny serwis, który umożliwia łatwe wyszukiwanie zamienników (odpowiedników) produktów leczniczych.

Serwis olekach.pl zarządzany jest przez E-Farmacja Sp. z o. o. Nasz zespół tworzą specjaliści zarówno z dziedziny farmacji, jak i nowoczesnych technologii IT.

Dzięki połączeniu możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie algorytmów przetwarzania danych oraz wiedzy farmaceutycznej, mogliśmy stworzyć unikalne i innowacyjne rozwiązanie informatyczne. Owocem naszych prac jest portal olekach.pl, który oddajemy do Waszej dyspozycji.

Po uruchomieniu pierwszej wersji serwisu nie spoczniemy na laurach. Serwis ciągle się rozwija, aby wkrótce móc przedstawić Wam nowe funkcje i możliwości, przeznaczone nie tylko dla pacjentów, ale i dla specjalistów branży medycznej i farmaceutycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem. Jeśli uważacie, że coś działa nieprawidłowo lub mogłoby działać lepiej, prosimy o kontakt. Każda z Waszych sugestii zostanie przeanalizowana, a najciekawsze zostaną wdrożone.

Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Z pozdrowieniami,

Zespół olekach.pl

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, bądź wątpliwości skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas.

* - pola wymagane

Facebook
Innowacyjna gospodarka
Unia Europejska