Nasi partnerzy

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny http://www.ifmsa.pl

Organizacja zrzeszająca studentów medycyny i młodych lekarzy, posiadająca swoje oddziały przy wyższych uczelniach medycznych na terenie całego kraju. Współtwórcy kampanii społecznej "Możesz leczyć się taniej - Dowiedz się więcej o lekach!"

Magazyn My50+ http://www.magazynmy50plus.pl

Bezpłatny magazyn kierowany do ludzi aktywnych zawodowo, społecznie i fizycznie, których życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Zawiera reportaże i fotoreportaże, wywiady, porady i wskazówki. W każdym z numerów czasopisma farmaceuci z zespołu olekach.pl przybliżają czytelnikom istotę najczęstszych problemów związanych z lekami i leczeniem, a także podpowiadają jak można się z nimi uporać.

Portal zdrowie.wieszjak.pl http://zdrowie.wieszjak.pl

Zdrowie.wieszjak.pl to portal poradniczo-narzędziowy, w którym znajdują się artykuły i porady na temat diagnostyki, profilaktyki oraz leczenia chorób, a także zdrowego stylu życia. Portal zawiera również przydatne narzędzia, m.in. plansze diagnostyczne, testy zdrowia, encyklopedię chorób, kompendium wiedzy na temat praw pacjenta, pierwszą pomoc w nagłych wypadkach, testy psychologiczne, kalendarze szczepień. Eksperci olekach.pl formułują dla portalu wieszjak.pl porady i artykuły, dbając jednocześnie o ich przystępność i fachowość.

Facebook
Innowacyjna gospodarka
Unia Europejska